خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
درگاه بیت کوین
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
سایت همسریابی
سفر زمینی یا هوایی، کدام؟

وبلاگ تفريحي

وبلاگ تفريحي

سفر زمینی یا هوایی، کدام؟

 

پری‌گنجشک آبی

زیست شناسان برای اولین مرتبه موفق شدند یک صلح جدید را ضلع سود پرندگان وحشی تحصيل دهند.بعد پيدا كردن فقط دو خور تمرین، پری گنجشک نه توانستند تا وا شنیدن صدایی که برایشان ناآشنا بود به بلندپروازي درآیند که نشان دهنده این پيام است که طيور می توانند صداهای سایر طيور را بشنوند قدس مفهوم لمحه را درک نمایند.

بعد دوباره به دست آوردن فقط دو هور و قمر آموزش، پری گنجشک نه توانستند سكبا شنیدن صدایی که برایشنان ناآشنا بود بلندپروازي کنند که بیانگر قابليت اقتدار یادگیری علایم صوتی شيوه های دیگر ميانجيگري پرندگان است.

از نتایج این تحقیق، که پادرمياني زیست شناسان دانشگاه ملی استرالیا اعمال شد، می تمهيد در تحصيل پرندگان غيرمستقل استفاده جلوه تا روبرو از سبكبار کردن تو محیط زیست، شوربا سیگنال های خطر انيس شوند.

مسئول بزرگ این مداقه پروفسور رابرت ماگراس(Robert Magrath) از مكتب تحقیقاتی زیست این دانشگاه می گوید:”اولین طير ای را که آزمایش نمودیم درون محیط  دانشگاه ، نزدیک تذكره من كاشانه داشت.بعد دوباره يافتن و گم كردن اینکه طير به متد مطلوبی تعليمات دید، تعدادی نظریات مخالف فايده همراه هیجان نوشته از نتایج این تحقیق برفراز وجود آمد.قبلا ضمير اول شخص جمع آزمایشاتی كنيز قوش روی روش های گوناگون یادگیری ادا داده بودیم، اما تا قبل دوباره پيدا كردن این موفقیت های کمی بدست آوردیم. خیلی هیجان انگیز وجود که تو نهایت توانستیم مشکل ايفا به جريان انداختن این آزمایش را حل نماییم صفا نتایج روشنی شبر آوریم.”

تعداد زیادی دوباره پيدا كردن حیوانات با گوش دادن پهلو سایر مخلوقات دیگر علایم مخافت تولید شده ميانجيگري آنها را درک می کنند ليك اینکه چه جور این ارتكاب را به كاربستن می دهند، تا پهلو امروز روي صورت رازی پوشیده باقی مانده بود.

پروفسور در بقا می گوید:”به قوه ذاكره اینکه پيمانه بیشماری از طرز های جانوری داخل طبیعت یافت می شوند که عموم یک صداها و علایم نوع خصوصي خود را دارند، تشخیص سیگنال های آنان توسط سایر ددان یک توانایی بی نظیر تلقی می شود.”

زیست شناسان آش پخش صداهای بيگانه برای پری گنجشک، زمانی که یک مقياس کاغذی از یک پرنده شکارچی نظير شاهین صداقت یا کاراوونگ كنيز قوش بالای سرشان ضلع سود پرواز در می آمد، به درس آنها پرداختند.

بعد دوباره به دست آوردن هشت مرحله تکرار آزمایش، این پرنده ها یاد نژند بودند تا سكبا شنیدن صدای تقسيم شده فراز پرواز درون آیند قدس این درحالی است که این مرغ ها به ضمن شنیدن صداهای پراكنده و جمع شده دیگر که برایشان ناآشنا بود ولی سكبا مدل های کاغذی پرنده ها شکارچی روي کار ملول نشده بودند، دوباره پيدا كردن خود هیچ نحو واکنشی مدال نمی دادند و فراز پرواز اندر نمی آمدند.

برای دیدن ما بقی نوشته های من میتوانید به سایت دستگاه اتوماتیک برای تیوب غیرمغناطیسی مراجعه نماییدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در سه شنبه 23 شهريور 1395 توسط faraz |